خدمات پزشکی


پزشک عمومی در منزل

یکی از خدمات مهم امداد نیکان اعزام پزشک عمومی مجرب در منزل می‌باشد. زمانی که بیمار به هر دلیلی امکان مراجعه به بیمارستان یا کلینیک را نداشته باشد کافیست با مرکز آمبولانس خصوصی امداد نیکان تماس بگیرید تا پزشک به منزل بیمار اعزام شود و ویزیت در محل انجام شود.در صورتی که نیاز اورژانسی به خدماتی مانند سرم و یا تزریق آمپول باشد، پزشک اعزام شده این نوع موارد ذکر شده را انجام می‌دهد و در صورتی که نیاز به ویزیت پزشک نباشد با اعزام پرستار در منزل تمامی خدمات انجام می‌شود. تمامی پزشکان عمومی آمبولانس خصوصی امداد نیکان متخصصان ماهری هستند که تمامی مراقبت های بهداشتی غیر‌جراحی را برای بیماران ارائه می‌دهند. آن ها مشکلات پزشکی جدی و دشوار را بررسی می‌کنند و تا زمانی که مشکلات برطرف یا تثبیت نشود، معاینات بیمار را ادامه می‌دهد. بیماران در ابتدا باید مورد معاینه پزشکان عمومی قرار بگیرند و اگر مشکلات برطرف نشد و نیاز به معاینه متخصص بود، به متخصص ارجاع داد می‌شود. ویزیت در منزل توسط پزشک فقط برای موارد بیماری نمی‌باشد. گاهی نیاز می‌باشد توسط پزشک معاینه شوید تا از سلامت عمومی، تب فصلی، چک کردن بدن و مواردی دیگر اطمینان حاصل نمایید و در صورتی که نیاز به رسیدگی بیشتر باشد، پزشک عمومی سریعا شما را به متخصص مربوطه ارجاع می‌دهد.


پزشک متخصص در منزل

بسیاری از خدماتی که در بیمارستان یا مطب انجام می شود در منزل شما هم قابل انجام است. بیماران بسیاری به ‌واسطه‌ی بیماری و مشکلات فیزیکی و جسمی، توانایی خروج از منزل و رفتن به مراکز درمانی را ندارند. از سوی دیگر، بسیاری از مراکز درمانی و ساختمان‌های پزشکان برای تردد افراد بیمار و کم‌توان بهینه‌سازی نشده‌اند و آمد و شد در این ساختمان‌ها و اماکن برای بیماران و همراهان آن‌ها، مشکل مضاعفی است. پس اگر شما نیاز به ویزیت پزشک متخصص در منزل را دارید و امکان مراجعه به مراکز درمانی ندارید ما پزشکان از همه تخصص ها را به منزل شما اعزام می کنیم.

 • پزشک متخصص داخلی
 • پزشک متخصص مغز و اعصاب
 • پزشک متخصص ارتوپد
 • پزشک متخصص گوارش
 • پزشک متخصص اطفال
 • پزشک متخصص اورولوژی
 • پزشک متخصص زنان
 • پزشک متخصص طب فیزیکی
 • پزشک متخصص چشم
 • پزشک متخصص گوش،حلق و بینی
 • پزشک متخصص پوست و مو

آزمایش در منزل

یکی دیگر از خدمات آمبولانس خصوصی امداد نیکان، نمونه گیری و آزمایش در منزل می باشد. بسیاری از پزشکان برای تشخیص دقیق بیماری یا بررسی روند بهبودی، برای بیماران آزمایش های مختلفی اعم از خون، ادرار، مدفوع و… تجویز می کنند. همچنین افراد برای چکاپ سلامت خود و پیشگیری از بیماری ها، به صورت دوره ای به پزشک و آزمایشگاه مراجعه می نمایند تا وضعیت سلامت خود را مورد آزمایش قرار دهند. اما گاهی امکان مراجعه به آزمایشگاه نیست و یا فرد زمان مراجعه به آزمایشگاه و در نوبت طولانی قرار بگیرد را ندارد که در این صورت می توانید با آمبولانس خصوصی امداد نیکان تماس حاصل نمایید تا متخصصین جهت انجام امور آزمایشات به محل اعزام شوند.


فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات دیگر آمبولانس خصوصی امداد نیکان می باشد که گاهی امکان مراجعه به کلینیک نیست و برای سهولت درمان فیزیوتراپیست به همراه تجهیزات به منزل اعزام می شوند تا بیمار را مورد معالجه قرار دهند. در فیزیوتراپی روش های متنوعی برای استفاده می شود که شامل طب سوزنی، روش‌های درمانی دستی یا برنامه‌های مختلف ورزشی، کشش عضلات، تکنیک‌های الکتروتراپی، ماساژ، گرما و سرما درمانی می باشد.


خدمات رادیولوژی در منزل

رادیولوژی که به آن تصویربرداری تشخیصی می‌گویند، فرایند عکس‌برداری از بخش های مختلف بدن است. دو حوزه اصلی در رادیولوژی وجود دارد که عبارتند از رادیولوژی مداخله ای و رادیولوژی تشخیصی که از انرژی تابشی برای تشخیص و درمان بیماری استفاده می‌شود. از انواع رادیولوژی می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • سی تی اسکن
 • عکس برداری با اشعه X
 • اولتراسوند
 • پت اسکن


نوار قلب در منزل

نوار قلب در منزل نیز خدماتی دیگر از سمت آمبولانس خصوصی امداد نیکان می‌باشد که بیمار قادر به حضور در مراکز درمانی نیست و با درخواست اعزام متخصص به همراه دستگاه در منزل می‌توانید از این نوع خدمات بهره ببرید. از نوار قلبی در مواقعی که نیاز به مشاهده فعالیت قلب شما باشد پزشک این آزمایش ساده را تجویز می‌نماید. در مواقعی که درد در قفسه سینه، احساس درد در سینه، تپش قلب شدید، عدم امکان نفس کشیدن به راحتی، درد در هنگام تنفس وجود داشته باشد پزشک نوار قلب تجویز می‌کند.


سونوگرافی در منزل

سونوگرافی (اولتراسونوگرافی) روشی است که برای عکس‌برداری از اندام و یا بافت های داخلی بدن با استفاده امواج فراصوت استفاده می‌گردد. سونوگرافی روشی بی خطر نسبت به رادیولوژی می‌باشد که برای اندام های داخلی قابل استفاده می‌باشد.


الو! آمبولانس؟